Árupakoló

Kategória
Helyszín Budapest
Bruttó fizetés Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-07-30

Kiemelkedő kereset, változatos munka, változatos helyszínek, ez vár rád ha hozzánk jössz dolgozni! Kiemelkedő kereset nálunk 240.000-től 280.000 Ft-ig terjed! Ha gondot okoz a havi kifizetés az sem baj, mi ezt is rugalmasan kezeljük. Mindemelett jogtiszta bejelentett állásod lesz. Ha utazol a munkahelyedre mi azt is fizetjük. Tetszik ugye? Te vagy az Emberünk ha mindezeket szeretnéd! JELENTKEZZ

Feladatok
  • Élelmiszeráru pakolása
  • Kézi anyagmozgatás
Elvárások
  • legalább 8 általános végzettség
  • jó fizikum
Előnyök
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány ill. saját személyautó használata
Amit ajánlunk
  • elérhető havi nettó fizetés 240.000-280.000 Ft
  • hosszútávú alkalmazotti jogviszony
  • stabil munkalehetőség
  • BKV bérlet térítés
  • saját személyautó használatánál 43 ft/km kifizetés
  • hétfőtől-szombatig rugalmasan 5 nap munkavégzés
  • délelőttös vagy váltott műszak
  • a munkavégzés helye Budapest (túraterv szerint)
  • évszaknak megfelelő munkaruha biztosítása

Neked ajánlott munkák