Bútor-áru összekészítő

Kategória
Helyszín Budapest
Bruttó fizetés 2105 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-06-26

Álláslehetőség Soroksáron az IKEA-nál kiemelt bérezéssel.

Feladatok
  • A vásárlói megrendeléseket pontosan,időben,sérülésmentesen és a biztonsági előírások betartásával összekészíted a vásárló számára
  • A termékeket a piactérről és a raktárból összegyűjtöd,majd a vevőszolgálat munkatársainak átadod.
Elvárások
  • Olyan csapatjátékost keresünk,aki lelkesedik a logisztika és az IKEA-termékek iránt
Előnyök
  • Nem okoz gondot a bútorok mozgatása,pakolása,összeszedése
  • Rugalmas vagy és kész arra,hogy csapatban és önállóan dolgozz több műszakban
Amit ajánlunk
  • Korrekt,stabil és teljes mértékben legális munkafeltételeket biztosítunk
  • Előre kiszámítható időbeosztást
  • A hétköznapokat saját szervezésű programokkal,eseményekkel,képzésekkel színesítjük
  • Az IKEA támogatja és lehetőséget ad a fejlődésre az áruházon és régión belül is!
  • Igényes munkakörülmények között dolgozhatsz és töltheted el a szüneteidet
  • Bérezés: Nettó 1400 Ft/óra, havi kifizetés
  • Műszakok: 7:00-15:30, 10:00-18:30, 13:30-22:00

Neked ajánlott munkák

Előkészítő munkatárs

Ft/óra

Budapest

Betanított pasta szakács

Ft/óra

Budapest

Raktáros

Ft/óra

Budapest