Csomagválogató

Kategória
Helyszín Budapest
Bruttó fizetés 1500 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-06-26

Miért érdemes nálunk dolgozni? Mert: ▪Nem kell hétvégén dolgozni! ▪Választhatsz a műszakok közül ▪Kiemelkedő bérezéshez juthatsz! ▪Budaörsre céges buszt indítunk Budapestről! ▪Munkavédelmi bakancsot biztosít a cég Tetszik a lehetőség? Jelentkezz hozzánk!

Feladatok
  • Irányítószám alapján kell a postai küldeményeket szétválogatni.
Elvárások
  • Büntetlen előélet
  • Alapfokú iskolai végzettség
Előnyök
  • Azonnali munkakezdés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Tervezhető, hétfőtől péntekig tartó munkavégzést
  • Te választhatod ki,hogy Budapesten Fóton vagy Budaörsön szeretnél dolgozni
  • Te választhatsz a délutáni és éjszakai munkaidőink közül
  • Te választhatod ki a bejelentési formát
  • Egyszerűsített foglalkoztatásnál HETI kifizetést biztosítunk
  • Elérhető bér: Nettó 1000-1150 Ft/óra + heti jelenléti bónusz
  • Határozatlan idejű bejelentésnél havonta történik a kifizetés
  • Elérhető bér: Nettó 160-175.000 Ft/hó

Neked ajánlott munkák

Előkészítő munkatárs

Ft/óra

Budapest

Betanított pasta szakács

Ft/óra

Budapest

Raktáros

Ft/óra

Budapest