Raktáros

Kategória
Helyszín Budapest
Bruttó fizetés 1550 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-05-15

Itt a lehetőség, hogy egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél helyezkedj el, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat. Csatlakozz csapatunkhoz! Új kollégákat keresünk

Feladatok
  • Alkatrészek összekészítése szedési listák alapján
  • Áruátvétel és kiadás
  • Termékek minőségellenőrzése
  • Raktári rend fenntartása
Elvárások
  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Jó fizikum és állóképesség
Előnyök
  • Raktározásban/ anyagmozgatásban/ komissiózásban szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Szabad hétvégék - csak HÉTKÖZNAPI munkavégzés
  • Választható műszak: délelőtt VAGY délután
  • Ha a részmunkaidő érdekel, akkor is jelentkezz hozzánk, van lehetőség 4 vagy 6 órában is dolgozni
  • Teljes munkaidőben elérhető jövedelem akár nettó 190.00-220.000 Ft
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Könnyű megközelíthetőség, remek tömegközlekedéssel

Neked ajánlott munkák

Csomagoló

Ft/óra

Budapest

Piactéri áru feltöltő

Ft/óra

Budapest

Csomagoló

Ft/óra

Pest