Részmunkaidős Kiszállító

Kategória
Helyszín Budapest
Bruttó fizetés 1540 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-05-15

Van "B" kategóriás jogsid és szeretsz vezetni? Magabiztosan ülsz be egy nagyobb autóba is? Ha szeretnél egy fiatalos, lendületes csapatban dolgozni, akkor jó helyen jársz! Új kollégákat keresünk

Feladatok
  • A szállítások határidőre történő elvégzése Budapest területén
  • 3,5 tonnás gépjárművek vezetése napi szinten
  • Gépkocsi gondos vezetése, kezelése, szükséges tisztán tartása, menetokmány pontos, naprakész vezetése
Elvárások
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Vezetési gyakorlat 3,5 tonnás autókon
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus
Előnyök
  • Azonnali munkakezdés
  • Középfokú végzettség
Amit ajánlunk
  • 4 vagy 6 órás műszak, illetve egyedi munkarend kialakításának lehetősége (heti 2-3 munkanap)
  • Versenyképes fizetés, jogtisztán bejelentett bér
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Neked ajánlott munkák

Betanított pasta szakács

Ft/óra

Budapest

Előkészítő munkatárs

Ft/óra

Budapest

Éttermi kasszás

Ft/óra

Budapest

Desszertkészítő

Ft/óra

Budapest